Poroms / 2
Dr. Julian Melgosa ir Annette D. Melgosa

 • Poroms
 • Puslapių skaičius: 192
  Formatas: 17x25
  Viršelis: Kietas
  Svoris: 635 g.
  Išleidimo metai: 2008
  Leidykla: Amžinoji uola
  ISBN kodas: 978-9986-495-52-9
 • į krepšelį
Kad džiaugtumėtės tvirtais, visą gyvenimą truksiančiais santykiais Kaip išsaugoti gerus ir stabilius santykius su savo partneriu įvairiais gyvenimo etapais. Porai draugaujant, susilaukus vaikų ar įžengus į gyvenimo saulėlydį, iškyla vis kitokio pobūdžio problemos. Ši praktiška, gražiai iliustruota, knyga gali lydėti mus per gyvenimo kelionę, nes ji apima visą poros gyvenimą kartu – nuo draugystės iki senatvės. Autoriai siūlo įvairių idėjų, kurios padės skyrybų, smurto namuose atvejais, iškilus problemoms, trukdančioms intymiems santykiams, apžvelgia į pensiją išėjusios poros reikmes, susijusias su finansais, seksualumu, sutuoktinio netektimi bei oriu mirties laukimu.

Ištrauka

Bendras knygos planas Pirmas skyrius: Pora… anksčiau ir dabar Svarbiausios šio skyriaus mintys apie poras… anksčiau ir dabar...12 Susituokti ar tiesiog gyventi kartu?..14 Dividendai susituokusioms poroms…16 Žmogui reikia meilės...18 Šeimos kilmė...20 Pora istorijos eigoje...22 Namai: mūsų pirmoji mokykla…24 Antras skyrius: Draugystė Draugaujančios poros charakteristika...28 Partnerio pasirinkimas…30 Kaip pažinti vienas kitą ir pasiruošti…34 Temperamentas...36 Vyras ir moteris: skirtumai…40 Septyni pagrindiniai sėkmingos santuokos elementai… 42 Draugystės trukmė ir etapai… 46 Trečias skyrius: Jaunavedžiai Poros kaip jaunavedžių charakteristika…50 Vestuvės…52 Pareigų pasiskirstymas…54 Seksas šiame etape…58 Bendravimo menas…62 Kaip išmokti išklausyti…68 Šeimos biudžetas…70 Patvarių santykių formavimas&hellip... Daugiau...

Komentarai

 • Eugenija Kovo 14, 2017 — 00:09

  Gavau šią knygą dovanų ir esu labai laiminga. Nes joje tiek daug visko. Ji pilna naudingos informacijos, bet tuo pačiu ir neperkrauta nuobodaus teksto, kurį ilgainiui nusibosta skaityti. Čia daug paveikslėlių padedančių geriau suvokti ir prablaškančiu, kai pabosta skaityti. Ši knyga nuostabi.

 • vilija Lapkričio 08, 2012 — 21:17

  skaiciau sia knyga,labai gera knyga,labai daug patarimu poroms

Web dizainasOsvaldas Valutis, programavimas — Vaidas M.