Amžinoji Uola http://www.amzinojiuola.lt/ Skaitiniai Wed, 17 Jan 2018 16:31:15 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/ lt <![CDATA[Mes meldžiamės, nes mylime]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/mes-meldziames-nes-mylime-198 Fri, 12 Jan 2018 13:36:14 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/mes-meldziames-nes-mylime-198 <![CDATA[Melskitės, kai nenorite melstis]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/melskites-kai-nenorite-melstis-197 Fri, 05 Jan 2018 13:01:15 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/melskites-kai-nenorite-melstis-197 <![CDATA[2018-uosius pradėkite siekdami artimesnio ryšio su Dievu]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/2018-uosius-pradekite-siekdami-artimesnio-rysio-su-dievu-196 Fri, 29 Dec 2017 13:33:40 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/2018-uosius-pradekite-siekdami-artimesnio-rysio-su-dievu-196 <![CDATA[Nuolatinė malda]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nuolatine-malda-195 Fri, 22 Dec 2017 11:32:33 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nuolatine-malda-195 <![CDATA[Tikėti, kad Dievas yra]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/tiketi-kad-dievas-yra-194 Fri, 08 Dec 2017 13:04:24 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/tiketi-kad-dievas-yra-194 <![CDATA[Lauk Viešpaties]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/lauk-viespaties-193 Tue, 14 Nov 2017 19:17:44 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/lauk-viespaties-193 <![CDATA[Bendravimas dėl bendravimo]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/bendravimas-del-bendravimo-192 Mon, 06 Nov 2017 10:25:40 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/bendravimas-del-bendravimo-192 <![CDATA[Dievas atsiliepia į nusidėjėlių maldas]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/dievas-atsiliepia-i-nusidejeliu-maldas-191 Mon, 30 Oct 2017 19:10:37 +0200 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/dievas-atsiliepia-i-nusidejeliu-maldas-191 <![CDATA[Nusižeminimo malda]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nusizeminimo-malda-190 Tue, 24 Oct 2017 14:25:10 +0300 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nusizeminimo-malda-190 <![CDATA[Nepasiduokite]]> http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nepasiduokite-189 Mon, 16 Oct 2017 10:32:57 +0300 http://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nepasiduokite-189