Amžinoji Uola https://www.amzinojiuola.lt/ Skaitiniai Wed, 26 Sep 2018 14:32:17 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/ lt <![CDATA[Mokymas iš gamtos]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/mokymas-is-gamtos-210 Thu, 23 Aug 2018 15:37:08 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/mokymas-is-gamtos-210 <![CDATA[Didžioji apgavystė]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/didzioji-apgavyste-209 Wed, 04 Jul 2018 12:06:27 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/didzioji-apgavyste-209 <![CDATA[Gerasis Ganytojas]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/gerasis-ganytojas-208 Thu, 21 Jun 2018 16:54:31 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/gerasis-ganytojas-208 <![CDATA[Jėzaus vaikystė]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/jezaus-vaikyste-207 Tue, 12 Jun 2018 12:27:50 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/jezaus-vaikyste-207 <![CDATA[Jis tvirtai laikys tavo ranką]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/jis-tvirtai-laikys-tavo-ranka-206 Thu, 17 May 2018 10:02:19 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/jis-tvirtai-laikys-tavo-ranka-206 <![CDATA[3 žodžiai, kurie sunaikina nerimą]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/3-zodziai-kurie-sunaikina-nerima-205 Fri, 11 May 2018 13:20:49 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/3-zodziai-kurie-sunaikina-nerima-205 <![CDATA[Dievo ieškojimas teisingais sumetimais]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/dievo-ieskojimas-teisingais-sumetimais-204 Thu, 12 Apr 2018 11:58:00 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/dievo-ieskojimas-teisingais-sumetimais-204 <![CDATA[Antroji pasakojimo apie Jobą dalis]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/antroji-pasakojimo-apie-joba-dalis-203 Fri, 30 Mar 2018 12:26:59 +0300 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/antroji-pasakojimo-apie-joba-dalis-203 <![CDATA[Nei skuba, nei vėluoja]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nei-skuba-nei-veluoja-202 Mon, 19 Feb 2018 12:57:47 +0200 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/nei-skuba-nei-veluoja-202 <![CDATA[Žmogus, nesuabejojęs Dievu]]> https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/zmogus-nesuabejojes-dievu-201 Thu, 08 Feb 2018 14:09:31 +0200 https://www.amzinojiuola.lt/skaitiniai/zmogus-nesuabejojes-dievu-201