2018-uosius pradėkite siekdami artimesnio ryšio su Dievu
Gruodžio 29, 2017

Kiek kartų pradėjome Naujus metus pasiryžę pagilinti savo santykius su Dievu? Galbūt užsibrėžėme tikslą dar kartą perskaityti visą Bibliją arba rasti laiko kasdieniai maldai.

Tai geri ir vertingi tikslai. Tačiau, paprastai nutinka taip, kaip ir su daugeliu naujametinių pažadų, gyvenimas įsuka mus į nesibaigiančią rutiną ir pasiryžimas ilgainiui „apdulka“, o po to ir visai išnyksta. Tada užplūsta nusivylimo banga. Kaip, ateinančiais metais, galime išardyti šį užburtą ratą ir pagilinti savo santykius su Dievu?

 Štai keletas patarimų, kurie padėjo kitiems siekti užsibrėžto tikslo:
Prašykite Dievo pagalbos – prašykite, kad Dievas padėtų įgyvendinti užsibrėžtus dvasinius tikslus.
Paruoškite konkretų planą – vietoj to, kad sakytumėte: „Aš praleisiu 15 minučių per dieną skaitant ar meldžiantis“, pasirinkite konkrečią knygą. Kuo konkretesnis jūsų tikslas, tuo lengviau jo siekti.
Nustatykite pastovų laiką ir vietą – mes visi esame įpročių kūriniai. Kai laikas ir vieta taps mūsų įpročiu, tada bus lengviau siekti tikslo.
Pasidalinkite savo planu su kitais – dalinimasis planais padeda jaustis atsakingu.
Ieškokite kokybės, o ne kiekybės – užuot bandydami perskaityti tam tikrą kiekį puslapių ar skaitant praleisti kažkiek laiko, perskaitykite tai, ką galėtumėte lengvai prisiminti ir apie tai mąstyti visą dieną.
Būkite realistiški – patikimiausias būdas nepasiekti savo tikslo yra padaryti, jį nepasiekiamu.
Įgyvendinkite tai, ką Dievas jums atskleidžia – kiekvieną dieną, leisdami laiką su Dievu, ieškokite kažko ypatingo, ką galite pritaikyti savo gyvenime tą pačią dieną. Tai gali būti kažkas mažo, bet tai tikrai jus priartins prie Dievo.
Nepasiduokite – per dažnai mes atsisakome savo tikslų, kai suklystame. Jei kurį laiką apleidote savo pasiryžimą, nenusiminkite ir nepasiduokite, tęskite toliau.

„Kasdieninis brangių gyvenimo žodžių, užrašytų Biblijoje, tyrinėjimas stiprina intelektą ir suteikia žinių apie didingus ir šlovingus Dievo darbus gamtoje. Tyrinėdami Raštus, mes gauname tinkamas žinias apie tai, kaip gyventi taip, kad mėgautumėmės didžiausia tyriausia laime.“ (E.Vait. Testimonies to the Church, Vol. 3, p. 374.)

Komentarai

Deja, komentarų kol kas nėra.

Web dizainasOsvaldas Valutis, programavimas — Vaidas M.