Dažnai Užduodami Klausimai

Kaip nusipirkti knygą?

 Išsirinkite norimas knygas ir įsidėkite jas į Krepšelį. Knygą į Krepšelį įdėsite paspaudę nuorodą "į krepšelį" esančią greta knygos. Kai kurios knygos, šiame tinklapyje, siulomos daugiau nei vienu formatu, pvz: PDF, arba audio knygos. Atsidariusiame pasirinkimų meniu, pasirinkite norimą knygos formatą (jei siūloma). Norint įsidėti daugiau nei vieną, tos pačios knygos pavadinimą ar formatą, spauskite ant pasirinkto knygos formato tiek kartų, kiek šios knygos kopijų ar skirtingų formatų, norite isigyti. Pasirinkimų meniu dings pele spustelėjus už pasirinkimo meniu ribos. Dabar tą patį pakartoti galite su kita, jums patikusia knyga. 

Kai išsirinksite visas norimas prekes, paspauskite nuorodą „Jūsų krepšelis“, (ją rasite tinklapio viršuje) ir peržiūrėkite pasirinktas prekes. Krepšelyje galite keisti knygų kiekius arba atsisakyti jų. Peržiūrėję krepšelį ir norėdami įsigyti jame esančias knygas, spauskite mygtuką „Tęsti“.

Atidaromas užsakymo langas. Jame turite suvesti duomenis apie gavėją, siuntimo adresą ir pristatymo būdą. Jei jums reikalinga sąskaita faktūra, pažymėkite langelį prie „Reikalinga sąskaita faktūra“. Atsiras papildomi laukai jūsų duomenims, kurie reikalingi sąskaitos išrašymui. Visi duomenys prvalo būti nurodyti tiksliai. Atlikę tai, spauskite "Tęsti".

Dabar atsidariusiame lange matote informaciją apie jūsų užsakymą, prekių kainą, pristatymo kainą (priklausomai nuo pristatymo būdo, kurį pasirinkote). Pasirinkite, apmokėjimo būdą. Pasiūlyti apmokėjimo būdai priklauso nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo, miesto kuriame gyvenate bei prekių formato. Spauskite "Tęsti".

Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus išsiųsta visa reikalinga informacija apie jūsų užsakymą, o taip pat ir informacija susijusi su prekių apmokėjimu. Šios informacijos pagalba jūs lengvai galėsite apmokėti už knygas jums patogiu būdu: prisijungę prie savo e-bankininkystės arba apsilankę savo banko skyriuje. 

Gavę jūsų mokėjimo patvirtinimą, mes jums pranešime ir pradėsime vykdyti užsakymą. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, prekių pristatymo laikotarpis: nuo 2 iki 6 darbo dienų.

Jei jūsų įsigyta prekė yra skaitmeniniu formatu, (pvz: PDF,  MP3), Nuorodas, reikalingas atsisiųsti šias laikmenas, gausite el. paštu po to, kai gausime patvirtinimą apie mokėjimą.

Kaip surasti norimą prekę?

Prekių galite ieškoti svetainės knygų kataloge, kuriame knygos suskirstytos į kategorijas, arba galite pasinaudoti svetainės paieška.

Paieškos langelis yra kairiajame viršutiniame svetainės lango kampe. Į langelį galite įrašyti knygos pavadinimą arba autoriaus pavardę. Galima rašyti dalį žodžio. Įrašę norimą paieškos žodį, tiesiog paspauskite „Ieškoti“ arba klavišą „Enter“.

Taip pat galite naudotis detalia paieška, nuoroda į ją yra prie paieškos langelio. Detali paieška leidžia ieškoti knygos pagal pavadinimą, autorių, ISBN kodą arba tik pasirinktoje kategorijoje.

Kas yra „krepšelis“ ir kur jį rasti?

„Krepšelis“ - tai vieta, kurioje saugoma informacija apie jūsų pasirinktas knygas ir knygų kiekius. Šią vietą galima įsivaizduoti kaip parduotuvės krepšelį, skirtą prekėms susidėti. Krepšelis yra sukurtas jūsų patogumui - benaršydami po svetainę, į šį virtualų krepšelį galite susidėti norimas knygas, peržiūrėti, kokias knygas jau pasirinkote, keisti jų kiekius, matyti jų kainas. Be to, jūs neprivalote įsigyti visų į krepšelį įdėtų knygų - knygas galima lengvai pašalinti iš krepšelio arba pakeisti jų kiekius. Pasiekti prekių krepšelį jūs galite paspaudę krepšelio nuorodą esančia tinklapio viršuje.

Ar galima išimti knygą iš krepšelio ar pakeisti jų kiekį?

Taip, iš prekių krepšelio išimti knygas galima. Atsidarę prekių krepšelį (nuoroda į krepšelį rasite tinklapio viršuje), norimą pašalinti knygą tiesiog ištrinkite.

Taip pat galima pakeisti knygų kiekį. Knygų kiekį pakoreguokite į laukelį "kiekis" įrašydami norimą, to paties pavadinimo, knygų skaičių.

Ar būtina registruotis svetainėje?

 Ne. Šioje svetainėje registruotis nereikia. 

Kiek trunka užsakymo patvirtinimas ir pristatymas?

Patvirtinimas

Jei užsakymą apmokate naudodami svetainės mokėjimų sistemą, užsakymas patvirtinamas automatiškai, iš karto po apmokėjimo. Jei mokate pavedimu, užsakymas patvirtinamas per 2 darbo dienas.

Neapmokėjus už knygas per 5 (penkias) darbo dienas, jūsų užsakymas gali būti anuliuotas.

Pristatymas

Gavus apmokėjimo patvirtinimą, knygos bus išsiųstos pirmąją darbo dieną po patvirtinimo gavimo.

Jei pristatymo metu jūsų nebus namuose ir/ar jūsų siunta netilps pašto dėžutėje, tuomet ją reikės atsiimti pašto skyriuje. Vietinio pašto pranešimu jūs būsite informuoti apie jūsų vardu gautą siuntą, kurią atsiimti turėsite atvykti į artimiausią nurodytą pašto skyrių.

Kokiu būdu galima atsiskaityti?

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: ib.swedbank.lt  (AB bankas „Swedbank“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Jūs būsite nukreipti į banko puslapį, o duomenys apie sumą, kurią reikia apmokėti, bus perduoti elektroninės bankininkystės sistemai.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.

 Kreditinių kortelių "PayPal" sistema

„PayPal“ – viena populiariausių elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje, kurią, savo atsiskaitymams naudoja didžiosios tarptautinės internetinės parduotuvės. "PayPal priklauso Ebay.com, ja naudojasi daugiau nei 100 milijonų vartotojų 190 pasaulio šalyje. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, nes pinigų perdavimo mokestį sumoka pinigų gavėjas, be to norėdami pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu, neprivalote registruotis „PayPal“ sistemoje.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti amzinojiuola.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: VšĮ "Amžinoji uola"
A/S: LT62 7300 0100 0223 8961
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 134171087
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Ar kainuoja knygų pristatymas?

Knygų pristatymas Lietuvoje kainuoja nuo 0.75 €, pagal Lietuvos pašto įkainius, užsienyje nuo 2.40 €. Kaina prikauso nuo vietos ir svorio.

Knygų skolinimasis

Pasirinkite norimą pasiskolinti knygą. Paspauskite šalia jos esančią nuorodą "į krepšelį". Jei knygą galima skolintis, atsidariusiame meniu "balionėlyje" pamatysite galimybę "Skolintis". Pasirinkite "Skolintis" - "Knygą"  tokiu būdu įsidėsite ją į savo prekių krepšelį. Kai išsirinksite visas knygas kurias norėsite pirkti ar skolintis, eikite į savo prekių krepšelį (jį rasite tinklapio viršuje). Krepšelyje spauskite "tęsti". Užpildykite užsakymo formą. Atkreipkite dėmesį į miestų sąrašą, kuriame yra teikiama knygų skolinimosi paslauga. Pasirinkite pristatymo būdą. Spauskite "tęsti". Peržiūrėkite užsakymo informaciją ir užsakymo procesą baikite spausdami "tęsti".

Kai atliksite užsakymą, jums bus išsiųstas elektroninis laiškas, su užsakymo informacija. Jūsų nurodytu telefonu su jumis susisieks leidyklos darbuotojas ir susitarsite, kaip ir kada pasiskolinta knyga jums bus pristatyta visiškai nemokamai. Taip pat galėsite suderinti kiek laiko norėsite ją skaityti, o kai perskaitysite, leidyklos darbuotojas ateis ją paimti. Visiškai kaip bibliotekoje, skirtumas tik tas, kad knyga pristatoma, o perskaičius grąžinama jums neišėjus iš namų. Ši paslauga yra visiškai nemokama.

Kiek kainuoja knygų skolinimosi (virtualios bibliotekos) paslauga?

Skolinimas, knygų pristatymas nurodytuose miestuose, jų atsiėmimas ir pačios knygos yra visiškai nemokamas. Nereikia mokėti jokio užstato. Nėra jokių "paslėptų" ar nutylėtų mokesčių.

Ar knygų skolinimo paslauga veikia visuose miestuose?

Knygų skolinimo paslauga šiuo metu veikia Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Biržuose, Vabalninke, Daunoriuose, Kuršėnuose, Vilkaviškyje, Skuode, Mažeikiuose, Marijampolėje ir Netyčkampyje.

Kaip galima jus paremti?

Mus paremti galite skirdami savo 2% nuo gyventojų pajamų mokesčio arba pervesdami laisvanorišką auką į leidyklos sąskaitą (paskirties laukelyje įrašykite žodį Parama).

Leidyklos įm. kodas 134171087

Leidyklos bankas: Swedbank

Atsisk. sąsk.: LT62 7300 0100 0223 8961

Kur kreiptis vartotojų teisės klausimais?

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – /index.php?470187655) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Privatumo politika

Ši svetainė www.amzinojiuola.lt priklauso VšĮ „Amžinoji uola“. Visa informacija saugoma Viešosios įstaigos („Amžinoji uola“). Viešoji įstaiga gerbia kiekvieno asmens, kuris naudojasi jos paslaugomis, privatumą.

Asmeninės informacijos rinkimas

Amzinojiuola.lt renka tam tikrus jūsų asmeninius duomenis t.y. jūsų vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

Asmeninės informacijos naudojimas

Šie duomenys reikalingi, kad jums perduotume jūsų įsigytas prekes ir jas pristatytume jūsų nurodytu būdu.
Jūsų duomenys gali būti panaudoti norint jums pristatyti mūsų naujus produktus.

Kiek laiko saugomi jūsų duomenys

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimo sandoriui įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai.

Saugumas

Amžinojiuola.lt neparduoda ir nenuomoja savo pirkėjų sąrašų tretiems asmenims. Duomenys gali būti pateikti patikimiems partneriams, kurie padeda įvykdyti užsakymus, ar suteikia pagalbą klientams. Visoms tokioms trečioms šalims yra draudžiama naudoti jūsų asmeninę informaciją, išskyrus atvejus kai jie yra prašomi suteikti persiuntimo ar kitas paslaugas. Iš jų reikalaujama laikyti jūsų informaciją konfidencialia.
Visi mokėjimai banko kortelėmis yra apdorojami naudojant PCI atitinkančią technologiją, kad tai užtikrintų, kad jūsų banko kortelės duomenys būtų saugiai perduoti pardavėjui/paslaugų tiekėjui. Mes nesaugome jūsų banko kortelės duomenų.
Jei turite klausimų apie mūsų Privatumo politiką, jūsų asmeninių duomenų saugojimą, rašykite adresu: a.uola@adventistai.lt 

Web dizainasOsvaldas Valutis, programavimas — Vaidas M.