Greita peržiūra

10

kita

12 Core ST 1,5 M Vieno Galiuku Optinio Pluošto Galiuku

€26.74 €20.06

Žymos: microbit variklis, rfm95, sardinija, jutiklis stm32, k210, heltec, stlink, link st, mc9s08gb60a, rankos derintuvas programuotojas.


  • SKU: w1155

Perkamiausi

Aprašymas

12 Core ST Vieną Galiuku Optinio Pluošto Galiuku

Programos

1. Kabelinę televiziją

2. Aktyvus dvice nutraukimas

3. Telekomunikacijų tinklai

4. Metro

5. Vietiniai Tinklai(Lan)

6. Duomenų Apdorojimo tinkluose

7. Bandymo Įranga

8. Prielaida įrenginiai.

9. Wide Area Networks(Wan Tinklams) Savybės

1.Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

2.Geras echangeability

3.Geras Patvarumas

4.Aukštos temperatūros stabilumas.

5.Standartas: Telcordia GR-326-CORE

Specifikacija

Režimas

SM

MM

Lenkų

UPC

APC

PC

Įterpties Nuostoliai

Tipiškas ≤0.2 dB

Didžiausias ≤0.3 dB

≤0.25 dB

Grįžti Nuostolių

Kaip 50dB

≥65dB

≥35dB

Pakeičiamumas

≤0.2 dB

Pakartojamumas

≤0.1 dB

Ilgaamžiškumas

≤0.2 dB (1000 kartų poravimosi)

Tempimo Koncentracija

> 10kg

Temperatūra

≤0.2 dB (-40+85 išlaikyti 100 valandų)

Oro drėgnumas

≤0.2 dB (+25+65 93 R. H. 100 valandų)

Užsisakyti Informacijos

Įkrovos

Jungtis

Skaidulų Tipas

Kabelių skaičius

Rėmelis

Ilgis

Spalva

0,9 mm

2.0 mm

3.0 mm

FC

LC

SC

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

E2000

9/125um SM

50/125um MM

62.5/125um MM

OM3

OM4

Simplex

Dvipusis

Multi-fiber

Juostelės

PC

APC

UPC

1m

2m

3m

4m

5m

......

Pritaikyti

Aqua

Juoda

Biege

Mėlyna

Juoda

Oranžinė

Balta

Geltona

Papildoma informacija

  • Sertifikavimo: CE
  • Modelio Numeris: 12 core Optinio Pluošto Galiuku
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • DYDIS: 10x10x10
  • Suderinamas: TP-link
  • Garantija: 1 metai
  • Galiuku paraiška: FTTH linijos FTTB Tinklo FTTX
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Jungties tipas: SC/APC
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€57.67

kita

Optinio pluošto 24 Core ODF Langelį. Su 24pcs SC adapteris ir Cw.

Optinio pluošto 24 Core ODF Langelį.Su 24pcs SC adapteris ir Cw. Aprašymas: Optinio paskirstymo rėmeliai yra pagaminti iš šalto valcavimo nerūdijančio plieno, su elektrostatinio purškimo paviršius.Maily naudojami jungiamieji optiniai kabeliai ir optinių ryšio įrenginių.Ji yra apsaugoti ryšį tarp kabelių ir cw. Specifikacija: Dydis(Aukštis*Plotis*Gylis):

€14.63

kita

10vnt fibra optica ftth patch cord LC/UPC-SC/UPC Vienos rūšies Simplex Pluošto PVC Kabelis 3.0 mm 3Meters pluošto pleistras laido megztinis

Produkto aprašymas: Aukštos Kokybės ir Ekonomiškai Efektyvus 9/125µm Vienos rūšies Lenkimo Nejautrus Optinio Pluošto Kabelis, 9/125µm OS1 vienos rūšies lenkimo nejautrus optinio pluošto kabelis yra mažiau slopinimas, kai sulenkta arba susukti, palyginti su tradiciniais optinio pluošto kabeliai ir tai bus įrengimą ir priežiūrą optinio pluošto kabeliai

€819.02

kita

Epson Dx4 Kartos Riebiai Antgalis Keturios Kartos Alyva Vadovas Roland MIMKAI Muto Keturios Kartos Galvos

Epson Dx4 Kartos Riebiai Antgalis Keturios Kartos Alyva Vadovas Roland MIMKAI Muto Keturios Kartos Galvos Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express pristatymas, kaip FED DHL, UPS ir T.t.P nuomos suteikia compan y vardą ir CNPJ numeris

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį