• Pagrindinis
  • kita
  • Karšto Pardavimo Ryšio Įranga, optiniais PLC Optinis Splitter ABS dėžė, 1 *8 Ne Jungtis PLC Splitter

Greita peržiūra

10

kita

Karšto Pardavimo Ryšio Įranga, optiniais PLC Optinis Splitter ABS dėžė, 1 *8 Ne Jungtis PLC Splitter

€75.22

Žymos: 1X8, regos lauką, ftth terminalas, ftth splitter, regos splitter 1x8, gpon terminalas, regos gnybtų dėžutę, optinio pluošto splitter, Splitter 1x8, lauke pluošto.


  • SKU: w1410

Perkamiausi

Aprašymas

Karšto Pardavimo Ryšio Įranga, optiniais PLC Optinis Splitter ABS dėžė, 1 *8 Ne Jungtis PLC Splitter

Plokštieji lightwave grandinės PLC splitter yra tipo optinės galios valdymo įrenginys, kuris yra pagamintas naudojant optinį silicio waveguide technologija.Jis yra mažo dydžio,, didelį patikimumą, platų veiklos bangos ilgio diapazone, ir gera kanalo į kanalą, vienodumas, ir yra plačiai naudojamas PON tinklų suprasti, optinio signalo galia padalijimas.Mes numatyta visa serija 1xN ir 2xN splitter produktus, kurie yra specialiai pritaikytos specialios programos.

plc splitter Savybės: Gera, vienodumo ir mažai įterpties nuostoliai Mažai Poliarizacijos Priklausomi Nuostolių Puikiai Aplinkos Stabilumą Puikus Mechaninis Stabilumas Telcordia GR-1221 ir GR-1209 plc splitter Naudojimas: Ląstelienos (FTTH) Pasyvus optinių tinklų (PON) Vietiniais Tinklais (LAN) Kabelinės Televizijos (kabelinės televizijos) Bandymo Įranga 1×N plc splitter Specifikacijos Prievado Konfigūraciją ch 1x4 1x2 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128 Pluošto Tipas SMF-28e, G652, G655, G657 (ar Individualų) Darbo Bangos ilgis 1260~1650 IL dB ≤4.1 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.5 ≤16.8 ≤20.4 ≤23.7 UL dB ≤0.5 ≤0.6 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.3 ≤1.8 ≤2.1 PDL dB

≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.4 LR dB ≥55 Veikimo Temperatūra, °C -40~+85 Saugojimo Temperatūra °C -40~+85

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: 0160708
  • Jungtis: nė viena jungtis
  • Tipas: ABS DĖŽUTĘ
  • Įmonės Pavadinimas: XYT Sharetop
  • Korpusas: 2.0 mm yra neįvykdyta
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Produkto Tipas: 1x8 plc splitter
  • Produkto Pavadinimas: optinio pluošto splitter
  • Pluošto Ilgis: 1m, yra abejotinas

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€33.42

kita

"Extreme Networks" 10302 Suderinama 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM radijo stotelė

Extreme Networks 10302 Suderinama 10GBASE-LR SFP+ siųstuvas-imtuvas (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM) prekės Informacija Ekstremalių Originali 10302 Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Formą Tipas SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10Gbps Bangos 1310nm Max Kabelio Atstumas* 10km Sąsaja LC duplex Optiniai Komponentai DFB 1310nm Kabelio Tipas SMF DOM Support Taip TX Galia -8.2~0.5

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį