• Pagrindinis
  • kita
  • Pluoštas Grupių Apvalkalas Striukė Striptizo 4.5-11mm Išilginio Optinio Pluošto Įrankis Pluošto Vamzdžių Slitter

Greita peržiūra

10

kita

Pluoštas Grupių Apvalkalas Striukė Striptizo 4.5-11mm Išilginio Optinio Pluošto Įrankis Pluošto Vamzdžių Slitter

€11.03 €5.52

Žymos: optinio pluošto splicer, Pluošto, tv, cleaver optinio pluošto, iptv stick, hdmi dongle belaidžio, mano tv stick, optinio pluošto plastikas, smart tv stick, optinio tinklo maršrutizatorius.


  • SKU: w178403

Perkamiausi

Aprašymas

Ypatybė:

Nešiojamas, efektyvus ir būtinas įrankis optinio pluošto kabelį.

- Naudojant super lydinių specialiai padaryta aštriu peiliu.

- Ji lengvai pjausto PVC kabelis striukė prieš užspaudimo.

- Didelio tikslumo geležinkelių projektavimo, vientisumui užtikrinti pluošto.

- Laikas yra išsaugoti ir nuoseklumas yra rezultatas buvo tai tiksliai įrankis.

Kaip dirbti?

Atliekų tvarkymo įrankis išorinis skersmuo yra 4 pasirinkimas, viršuje ir apačioje atidarymo, lengva nubrėžti pluošto, visi pritaikytas išilginės išpardavimas.

Puikiai tinka:

4.5 mm, 6mm, 7mm, 8mm, 11mm iš viso 5 rūšių kabelio Skersmuo.

Naudojimas:

Kabelinės televizijos Tinklo FTTX Prieigos Tinklo Optinio Pluošto Ryšių Sistema

Paketas Apima:

1 * Išilginio Optinio Tinklo Skirstytuvo

Papildoma informacija

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: 040A
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Prekės Pavadinimas: Woopker
  • Jungties tipas: Hibridas
  • Sertifikavimo: NĖRA

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€84.40

kita

Nemokamas Pristatymas 50pcs/daug SM SX 3mm 3 Metrų SC/PC SC/PC Fiber Optic Patch Cord Jumper Kabelis

Nemokamas Pristatymas 50pcs/daug SM SX 3mm 3 Metrų SC/PC SC/PC Fiber Optic Patch Cord Jumper Kabelis Aprašymas PK optinio pluošto kabelis yra prieinama tiek vienos rūšies ir multimode versijas, ir yra visiškai intermateable su NTT-PK produktus.Tiek vienas, tiek režimą ir multimode versijos SC pluošto pleistras ateiti su cirkonio keramikos rėmelis

€46.80

kita

20pcs ST UPC ST UPC pluošto pleistras dvigyslius laidus multimode 50/125um oranžinis laidas šviesolaidžių jumper nemokamas pristatymas ELINK mažai IL

Savybės: ● SC,SCA,LC,GCV,FC,FCA,ST,STA..... ● 3.0 mm 2,0 mm dvipusis simplex ● PVC striukė ● Kinijos verpalai ● Kinijos pluošto ● Singlemode kabelis:G652D ● Multimode kabelis:OM3,OM4,OM5. Specifikacija: Tipas SM/UPC SM/APC MM/UPC Įterpties Nuostoliai ≤0.3

€57.67

kita

Optinio pluošto 24 Core ODF Langelį. Su 24pcs SC adapteris ir Cw.

Optinio pluošto 24 Core ODF Langelį.Su 24pcs SC adapteris ir Cw. Aprašymas: Optinio paskirstymo rėmeliai yra pagaminti iš šalto valcavimo nerūdijančio plieno, su elektrostatinio purškimo paviršius.Maily naudojami jungiamieji optiniai kabeliai ir optinių ryšio įrenginių.Ji yra apsaugoti ryšį tarp kabelių ir cw. Specifikacija: Dydis(Aukštis*Plotis*Gylis):

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį