• Pagrindinis
  • kita
  • ZTE OLT ZXA10 C300 Optinės Linijos Terminalas, GPON EPON 10GE Uplink 2*SCXM + 2*HUTQ + 2*PRWH FTTH Optinės Prieigos OLT

Greita peržiūra

10

kita

ZTE OLT ZXA10 C300 Optinės Linijos Terminalas, GPON EPON 10GE Uplink 2*SCXM + 2*HUTQ + 2*PRWH FTTH Optinės Prieigos OLT

€834.90

Žymos: gtgh zte, ftth, C320, gpon olt, mini olt, epon, gpon "huawei" olt, onu xpon wifi, gpon, zte gpon.


  • SKU: w29205

Perkamiausi

Aprašymas

ZTE OLT ZXA10 C300 Optinės Linijos Terminalas, GPON EPON 10GE Uplink 2*SCXM + 2*HUTQ + 2*PRWH FTTH Optinės Prieigos OLT

ZTE C300 leidžia operatoriams pasiūlyti galutiniams vartotojams didelis juostos plotis, kelių paslaugų, QoS ir saugumo efektyviai ir pasiekti daugiau tinklo TCO mažinimo.Jis likučiai masinis optinės prieigos roll-out ir ekonomika.Ji suteikia stabilios technologijų ir paslaugų platforma visą paslaugų prieigos ir valdymo kaip HSI, VoIP, TDM, IPTV ir mobiliojo ryšio linijos.C300 GPON OLT konfigūracija: 2 galia korteles, modelis PRWG. 2 uplink korteles, modelis GUFQ, įskaitant 4 modulis kiekviename laive. 1 universali sąsaja valdyba, CICG, yra 11 Ethernet prievadai apie tai."Exchange" valdymo skydai, 2 vnt, šis modelis yra SCXM. 2 black maitinimo kabeliai; el. RJ-45 pirmos eilės 9-pin RS-232 moterų tinklo kabelis; vieną RJ-45 kabelis;

Lentyna Konfigūracija

19 coliu: 2 pagrindinės valdymo perjungimo kortelės + 14 eilutė kortelės + 2*4.5 U uplink kortelės + 2 galia kortelės + 1 laikrodis/aplinkos aptikti visuomenei sąsajos plokštė(pasirinktinai)

21 colio: 2 daugiau line korteles, palyginti su 19 colių rėmas

Linija Kortelės Sąsaja

GPON//P2P/XG-PON1 linija kortelės, E1/T1 /STM-1 /STM-4

Uplink Sąsaja

10GE/GE/FE/E1/T1 /STM-1 /STM-4

Maitinimo Šaltinis

-48 V (DC) arba -60 V (DC)

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: c300
  • Valdyti: CLI/Telnet/SSH/SNMP
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Matmenys: 19/21 colių
  • Prekės Pavadinimas: Wowphoon
  • Firmware: anglų firmware
  • Talpa: 20 slots & 16 paslauga lizdai

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€10.70 €10.16

kita

20Mtr 1 core Šarvuotos pluošto patchcords SC, LC FC ST Multimode Vieno pluošto Šarvuotos šviesolaidžių jumper kabelis ELINK simplex 20M

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 Skelbimas: Pls susisiekti su mumis laisvai kitos jungtys arba ilgis . 1 core Šarvuotos pluošto patchcords SC, LC FC ST APC Multimode Vieną skaidulų, Šarvuotos šviesolaidžių jumper kabelis, SM ELINK Simplex ​ Pic Parodyti: Ypatybė: Kompaktiškas

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį