• Pagrindinis
  • kita
  • 40 Smeigtukai 80 Vielos PATA/EIDE/IDE Kietąjį Diską, DVD Juostelės Kabelis Geltonas 40cm Dual Įtaisai Telekomunikacijų Dalys

Greita peržiūra

10

kita

40 Smeigtukai 80 Vielos PATA/EIDE/IDE Kietąjį Diską, DVD Juostelės Kabelis Geltonas 40cm Dual Įtaisai Telekomunikacijų Dalys

€1.19 €0.82

Žymos: vaping vielos 80 ga, ide kabelis, ide 100 pin, ide 34 pin, nešiojamas kompiuteris samsung, koda, acer laidas hdd, lenovo thinkpad edge e40, ide kabelis 80, hp envy kietąjį diską sata kabelis.


  • SKU: w30151

Perkamiausi

Aprašymas

Ypatybė:

Prisijungti 1 arba 2 IDE įrenginių į savo motininės plokštės s IDE jungtis su šiuo kabeliu.

Techniniai duomenys:

40-pin IDE Juostelės Kabelis

Prijungti iki 2 IDE/ATA įrenginių

Kabelio Ilgis: apytiksl. 40cm/16 cm

IDE aka EIDE/PATA/ATA/parallel kabelį

Pakuotė:

1 x IDE Juostelės Kabelis

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: Juostelės kabelis
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: SD&HI
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Elemento Tipas: /

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€57.50 €51.75

kita

5vnt/Daug,1M FTTH GJXH Patalpų Fiber Patch kabelis,SM,Simplex,G657A,LSZH,SC/APC-SC/APC,50cm tarp Juodosios Bakstelėkite Jungtis

5vnt/Daug,1M FTTH GJXH Patalpų Fiber Patch kabelis,SM,Simplex,G657A,LSZH,SC/APC-SC/APC,50cm tarp Juodosios Bakstelėkite Jungtis Priminti:Pluoštas Rėmelis gali būti APC arba UPC) Kai jūs pateikiate užsakymą,prašome pastaba jūsų išsamius reikalavimus FTTH Optinio pluošto pleistras laido, G657A, vieno pluošto, Individualizuotos užsakyti

€58.49

kita

VOIONAIR 40 vnt./daug SMA-Moterų BNC už Puxing PX-777 PX-666 PX-328 PX-888

SMA-Moterų BNC už Puxing PX-777 PX-666 PX-328 PX-888 Naują bendrą (ne OEM) Aukštos Kokybės. Tai yra 100% Brand New BNC antenna, adapteris du būdu radijo.Šis adapteris leidžia jums naudoti savo nešiojamą radijo imtuvą su išorinės antenos, padidinti savo radijo ryšio aprėptis žymiai svyruoti, o viduje uždaroje kabinoje, tokių kaip transporto

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį