Greita peržiūra

10

Matavimo Ir Analizės Prietaisai

Aukštos kokybės Gigabit 16 šviesiai 8 elektro-optiniai jungiklis 16 optinis 8 core switch 8 šviesa 8 elektro-optinis jungiklis

€17.53 €16.13

Žymos: ethernet switch tp link, 5 port ethernet jungiklis, rj45 jungiklis, 10gb ethernet jungiklis, gigabit switch, 2 port rj45 jungiklis, gigabit poe, 4 port tinklo jungiklis, tinklo jungiklis, poe switch.


  • SKU: w49044

Perkamiausi

Aprašymas

Pereiti išsamios parametrų Modelis OPC1608FG pabaigos burną 100M /1000M 8 SFP Gigabit 16 gamta gali Saugoti ir persiųsti Paramos backplane pralaidumo 52G MAC adresų lentelė 8K Naudoti aplinkos Darbo temperatūra: -20 C ~ 60 ° C Laikymo temperatūra: -40 C ~ 70 C Darbinė drėgmė: nuo 10% iki 90% RH ne kondensacijos Saugojimo drėgmė: 5% iki 90% RH ne kondensacinis Įvesties maitinimas AC100-240V 1A 50/60HZ Palaikymo standartai ir protokolai IEEE 802.3 Ethernet media access control protocol, IEEE 802.3 i 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3 z 1000BASE-X Gigabit Ethernet (fiber) IEEE 802.3 x eismo kontrolės Duomenų perdavimo sparta 100 mbps Fast Ethernet pusiau dupleksinis, 200Mbps dvipusis Gigabit Ethernet 2000Mbps dvipusis Tinklas žiniasklaidos 100Base-TX: 2 poros 5 klases (Cat5) ar daugiau UTP/STP (mažiau nei 100m) PRF (2m~550m) iš 1000Base-SX:62.5 mu m/50 M 1000Base-LX:62.5 (v/50) m PRF (2m~550m) arba SMF 10 m (2m~5000) Fizinės specifikacijos Produkto dydis: 440mm*290mm*45mm (L*W*H)4Kg1.16 šviesos 8 elektros jungiklis 2.SFP dual pluošto optinis modulis 3.SFP vieno pluošto optinis modulis 4.8 šviesos 8 elektros jungiklį pagrindinės savybės Suteikia 8 10/100/1000M prisitaikanti RJ45 jungtys, visi uostai gali pasiekti greičio geležinkelio linijoje, persiuntimo ir paramos milžinišką kadrų perdavimo. 16 1000M standartas SFP diafragma (šviesos modulis yra suderinamas) Atitinka IEEE 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab, 802.3 X, 802.3 z standarto.Srauto valdymo režimas: full duplex priima IEEE 802.3 x standartas ir pusiau dupleksinis priima Atgal slėgis standarto.Parama uosto automatinė prakeiktas (Auto MDI/MDIX) Paramos uosto apsaugos nuo žaibo Naudoja mainų sistemą, sandėliavimo ir ekspedijavimo Stebėti darbo statuso ir padėti gedimo analizė skydelio indikatoriaus lemputė.

Papildoma informacija

  • Išėjimo Tipas: +
  • Modelio Numeris: +
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: ELEKTROS

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

RS330500 RS330400 RS9200 Pjezoelektriniai Vibracijos Pagreičio Jutiklis Vibracijos Zondas Siųstuvas

modname=ckeditor Produkto Trumpas IEPE (ICP) pjezoelektriniai vibracijos jutiklis sudaro built-in pjezoelektriniai pagreičio jutiklis ir pagrindinių grandinių, tokių kaip stiprinimą, filtravimo ir integracija.Jis naudoja + 24V DC, 2-10mA nuolatinės srovės šaltinis, maitinimo ir išėjimo poslinkio įtampos apie 11V DC.Jis gali matuoti pagreitis per

Naujas Korozijai Atsparus Gps Poliaus Gnybtą su Atvira Duomenų Surinkėjas Lopšys

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Atidaryti Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; aukštis: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; spalva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktą-desc

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį