3 žodžiai, kurie sunaikina nerimą
Gegužės 11, 2018

Nerimas – tai ateities įsivaizdavimas be Dievo. Jei viską išnarstytume iki siūlelio, tai būtent tą ir atrastume. Juk pradedame nerimauti, kai dabartinius jausmus, nusivylimą ir sunkumus perkeliame į ateitį. Kai nebelieka Dievui vietos, kai mylintis Tėvas nebeegzistuoja. Tai tam tikra ateizmo forma. Jis veikia taip, tarsi Dievo nebūtų.

Bet 18 Psalmėje 46 eilutėje yra užrašyti trys žodžiai, kurie sunaikina nerimą ir pažadina tikėjimą: „Viešpats yra gyvas!“

Nepraleisk pro pirštus tų svarbių žodžių Viešpats yra gyvas.

Jei turi finansinių problemų, nematai išeities, bet Viešpats yra gyvas. Tas pats Viešpats, kuris valdo galaktikas, kuriam priklauso visa žemė, kuris pamaitina paukščius ir vadina mus savo vaikais. Tu negali pasirūpinti savo finansais, bet Dievo piniginė ne tuščia. Viešpats yra gyvas.

Jei tavo santuoka byra, perskaitei daugybę knygų, apsilankei pas kelis konsultantus, bet nematai kaip viskas galėtų pasikeisti, Viešpats yra gyvas. Tas pats Viešpats, kuris surado sau nuotaką iš maištingų, nedorų, Dievo nemylinčių žmonių, Jis veikia ir tavo gyvenime. Tu negali išgelbėti savo santuokos, bet Jis gali. Viešpats yra gyvas.

Tavo vaikas nesidomi dvasiniais dalykais ir nežinai ką daryti. Viską išbandei, bet niekas nesikeičia. Viešpats yra gyvas. Tas pats Viešpats, kuris išgelbėjo žudikus ir prostitutes bei fariziejus, narkomanus ir muitininkus, yra tikras, gyvas ir aktyvus tavo gyvenime. Tu negali išsaugoti savo vaiko, bet tai nėra per sunku Dievui. Viešpats yra gyvas.

Tavo dvasinis gyvenimas yra sausas, ir išbandei tūkstantį skirtingų dalykų, kad jį atgaivintum, bet niekas, atrodo, neveikia ir, tiesą sakant, nematai vilties, kad kas geriau pasiseks. Viešpats yra gyvas. Tas pats Viešpats, kuris paskatino tave Jo ieškoti, yra tikras, gyvas ir aktyvus tavo gyvenime. Tu negali į savo širdį įkvėpti naujo gyvenimo, bet tavo širdis nėra pernelyg sausa Dievui.

Aplinkybės, kuriose gyveni, gali būti siaubingos. Galbūt nematai šviesos tunelio gale. Tačiau aplinkybės ir tuneliai nėra mūsų vilties pagrindas, Dievas yra.

Nebūk šiuolaikinis ateistas. Viešpats yra gyvas! Gyvenk turėdamas tai omeny.

Komentarai

Deja, komentarų kol kas nėra.

Web dizainasOsvaldas Valutis, programavimas — Vaidas M.